Оформлення субсидії для студентів КПІ

1. Заповнити бланк заяви разом з зав. гуртожитком, підписати її у бухгалтерії студмістечка
2. Заповнити декларацію (дивіться по тому ж посиланню, що й бланк заяви) Довідку про доходи (стипендію) можна взяти у 1 корпусі, 110 кабінет. Потрібно вказувати всі свої доходи, буде проводитись перевірка по податковій.
3. Можливе оформлення документів у електронному вигляді https://subsidii.mlsp.gov.ua/

4. Більше інформації вказано в оголошенні, яке надали з відділу субсидії Солом’янського району:

Ob

Передати документи до відділу можна багатьма способами
– відправити поштою (просп. Повітрофлотський 40, м. Київ, 03186, каб. 102),
– привезти особисто, віддати соц. педагогам – вони завезуть пачками (за інформацією заступника директора студмістечка).

– Можливо друзям зібратись і щоб один завіз всі документи.
Прохання до всіх жителів студмістечка (що є прописаними) КПІ почати оформлення субсидії. Тел. для консультацій 207-39-12, 207-39-21

На сьогодні КПІ, завдяки спільним зусиллям адміністрації студмістечка та Профкому студентів, єдиний університет нашого району, який готовий для оформлення субсидій.

Інформація студпрофкому КПІ

Вибір версії сайту