123 КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ

КОМП’ЮТЕРНІ СИСТЕМИ ТА МЕРЕЖІ

Форма навчання: денна / заочна
Ця спеціалізація створена саме для тих, хто хоче опанувати сучасні інформаційні технології і стати творцем апаратних та програмних складових сучасних багатоядерних комп’ютерів, високопродуктивних комп’ютерних систем (розподілених, кластерних, грід-систем), комп’ютерних мереж (локальних, корпоративних, глобальних). Відомі ІТ-фахівці , керівники ІТ-компаній та підприємств, системні аналітики – все це випускники спеціалізації «Комп’ютерні системи та мережі».

ТЕХНОЛОГІЇ ПРОГРАМУВАННЯ ДЛЯ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА МЕРЕЖ

img_2366 img_3076 img_0027_sandm_kpi_sm img_0044_sandm_kpi_sm img_3366 img_3477