Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2017»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2017», який проходитиме 13 квітня 2017 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 17:00.  На Ярмарку будуть представлені більше ніж 30 компаній (див.нижче), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ  зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній Київстар, «SMART business», Укренерго та Альфа-банку.

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

Компанії, які представлені на Ярмарку вакансій:
Melexis Альфа-Банк Хенкель Україна
SMART business ТОВ «Інфопульс Україна» ДП “НЕК “УКРЕНЕРГО”
1+1 медіа JTI ТОВ «Сокар Петролеум»
Друкарня ВОЛЬФ КИЇВСТАР Innoware
Mindy Supports CRH Ukraine Dentsu Aegis Network Ukraine
LLC Sirin Software BritMark Vodafone Україна
lifecell ТОВ «Парус-Проект» група компаній «Ай Ті Артіль»
KOSTAL EPAM ТОВ «Нестле Україна»
Intetics Vega Національна поліція України
KPMG медіакомпанія Бурда-Україна ТОВ «КПП Центр»
VENTS PwC ТОВ «НВП УРС»
cpi – Kiev Huawei  
Причіплений файл Розмір
PDF icon n14128.pdf 8.58 МБ

– See more at: http://kpi.ua/node/14128#sthash.nnAnHuIz.dpuf

Ua Ru En

Увага!

Припиняється комунікація із адресатами *@mail.ru, *@yandex.* та іншими із санкційного списку (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Просимо подати нові контактні адреси на пошту dprzvit@kpi.ua. Оформити університетські скриньки можна в КПІ-Телеком - http://kpi.ua/mail

Джерело: http://webometr.kpi.ua/

Рубрики сайту

Banner2017

Подвійний диплом

З 2011 року з університетом м. Мерзебург (Німеччина) реалізується програма "Подвійний диплом". Студентам факультету надається можливість одночасного навчання в Університеті м. Мерзебург (Німеччина) з отриманням дипломів бакалавра та магістра.

Детальніша інформація на сайтах:
кафедри АСОІУ

кафедри ОТ

Випадкові фото з фотогалереї

img_2832 img_0061 img_0027_sandm_kpi_sm img_3349 img_3359 img_3380© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки