Додаткові бали студентів

Список

студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки,

яким нараховані додаткові бали за участь у науковій, науково-технічній діяльності,

громадському житті, творчій та спортивній діяльності

№ п/п П.І.Б. Курс Група    
Кількість балів  
1 Жовтун Вікторія Максимівна 3 ІС-41 3  
2 Клановець Олександр Володимирович 1 ІТ-62 10  
3 Реденський Олександр Олексійович 1 ІТ-62 15  
4 Рязановський Кирил Денисович 1 ІТ-62 15  
5 Жабокрицький Ігор Вадимович 3 ІО-42 5  
6 Черній Владислав Олегович 3 ІС-43 30  
7 Камінський Олександр Всеволодович   3 ІС-43 10  
8 Босецька Наталія Сергіївна 2 ІО-53 70  
9 Левицький Костянтин Костянтинович 3 ІС-43 35  
10 Чьорненький Артем Юрійович 3 ІП-42 5  
11 Білочуб Микола Михайлович 3 ІП-42 10  
12 Смілянець Федір Андрійович 2 ІП-52 15  
13 Атаманчук Олена Валеріївна 1 ІТ-61 23  
14 Книш Владислав Вікторович 3 ІО-43 5  
15 Ясенова Анна Вадимівна 2 ІП-52 14  
16 Мішин Олександр Володимирович 1 ІТ-61 30  
17 Прохницький Федір Іванович 1 ІС-61 15  
18 Мандренко Анна Євгенівна 1 ІТ-62 16  
19 Поляковський Андрій Вікторович 1 ІТ-62 8  
20 Томко Марина Василівна 1 ІТ-62 15  
21 Зубрич Євгенія Сергіївна 2 ІП-53 15  
22 Новіченко Неля Валеріївна 2 ІС-53 0  
23 Дворник Вікторія Анатоліївна 2 ІС-53 0  
24 Яковенко Сергій Сергійович 2 ІС-51 10  
25 Смішний Денис Миколайович 3 ІО-41 7  
26 Дашков Тарас Андрійович 2 ІО-51 30  
27 Ярошенко Олександр Сергійович 2 ІО-51 33  
28 Любченко Андрій Миколайович 3 ІТ-41 10  
29 Юраш Антон Павлович 2 ІК-52 13  
30 Кірюхіна Людмила Борисівна 3 ІК-41 19  
31 Савченко Валерій Віталійович 3 ІП-41 15  
32 Миронюк Антон Іванович 1 ІП-62 20  
33 Квачук Поліна Миколаївна 5 ІП-63с 10  
34 Антоненко Артем Андрійович 1 ІА-62 30  
35 Богданова Дарія Андріївна 3 ІА-42 14  
36 Плугатар Денис Вікторович 3 ІА-42 15  
37 Старовойтенко Олексій Володимирович 3 ІК-42 15  
38 Казмірчук Аліна Василівна 2 ІС-52 0  
39 Фесенко Сергій Андрійович 3 ІК-41 15  
40 Растрова Ксенія Ігорівна 2 ІС-51 0  
41 Велітченко Юлія Вікторівна 2 ІК-52 0  
42 Дамс Володимир Геннадійович 2 ІО-52 0  
43 Семченко Ярослав Олександрович 2 ІА-51 40  
44 Гуменюк Руслан Вікторович 1 ІТ-62 20  
45 Омельницький Вадим Олегович 1 ІК-61 35  
46 Фесенко Вероніка Ігорівна 2 ІК-52 26  
47 Гречушкіна Наталія Сергіївна 2 ІК-52 7  
48 Загоруйко Роман Максимович 4 ІП-31 10  
49 Шатилюк Олександр Дмитрієвич 2 ІП-51 7  
50 Ждан-Пушкін Антон Володимирович 2 ІП-52 7  
51 Молявчик Владислав Михайлович 2 ІП-52 7  
52 Жабокрицький  Ігор Вадимович 3 ІО-42 5  
53 Обдульський Олексій Андрійович 5 ІО-63с 5  
54 Левицький Костянтин Костянтинович 3 ІС-43 5  
55 Набоков Олексій Андрійович 3 ІС-42 5  
56 СипигинПавелВладимирович 2 ІТ-51 5  
57 Кушка Михайло Олександрович 1 ІП-61 3  
58 Овсієнко Валентина Сергіївна 1 ІО-61 3  
59 Братун Андрій Юрійович 1 ІО-61 3  
60 Мендик Микита Ігорович 1 ІА-62 3  
61 Онуфрієва Анастпсія Олексіївна 1 ІС-62 3  
62 Юдов Андрій Миколайович 1 ІК-61 3  
63 Куліш Дар”я Сергієвна 2 ІА-51 12  
64 Войтенко Вікторія Олегівна 3 ІА-41 3  
65 Ніколаєв Артем Валерійович 3 ІК-41 3  
66 Омельницький Вадим Олегович 1 ІК-61 30  
67 Цитовцева Анна Сергіївна 2 ІТ-51 5  
68 Кафтанатій Богдан Сергійович 3 ІП-42 10  
69 Парамонов Назар Валерійович 3 ІП-41 10  
70 Водотієць Денис Ігорович 3 ІП-42 10  
71 Даніленко Наталія Олегівна 3 ІО-43 10  
72 Бурдіс Газовій Анатолійович 1 ІС-61 15  
73 Семчишин Віталій Русланович 2 ІК-52 16  
74 Татарин Валерій Вячеславович 2 ІА-51 10  
75 Серга Олексій Максимович 2 ІК-52 10    
76 Максимчук Дмитро Анатолійович 1 ІО-64 12  
77 Атаманчук Олена Валеріївна 1 ІТ-61 16  
78 Плугатар Денис Вікторович 3 ІА-42 30  
           

Голова стипендіальної комісії ФІОТ               О.А. Павлов

Голова студентської ради ФІОТ                      Л.Б. Кірюхіна

Голова профспілкового бюро ФІОТ               А.О. Тараненко       

Вибір версії сайту

Ua Ru En

Категорії

© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки