KPI-OPEN 2017

Дванадцята відкрита міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова «KPI-OPEN 2017»

З 4 по 7 липня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» кращі молоді програмісти знов змагатимуться за «Кришталеву вежу» – головний приз традиційної відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування імені С.О. Лебедєва та В. М. Глушкова «KPI-OPEN 2017».

Олімпіада відбудеться вже вдванадцяте. Проводять її КПІ ім. Ігоря Сікорського та група розвитку Vanopl Development Group за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Кібернетичного центру Національної академії наук України. Обидва її тури та офіційні заходи вже традиційно пройдуть у КПІ ім. Ігоря Сікорського.

«KPI-OPEN» – це одне з найбільших очних змагань з програмування у світі. За роки проведення Оліміпада перетворилася на знакову подію для молодих програмістів не лише з України та країн Східної Європи, але й для багатьох IT-компаній, що працюють в Україні. Основна мета її проведення – створити можливість для визначення найсильніших програмістів серед студентів країн-учасників, навчити їх працювати в команді, привернути увагу суспільства до молодіжних інтелектуальних змагань, сприяти підвищенню професійного рівня молодих фахівців, забезпечити розвиток міжуніверситетських зв’язків, а також допомогти студентам з різних міст і країн налагодити особисті контакти. Водночас, IT-компанії, які виступають партнерами Олімпіади, отримують чудову нагоду знайти перспективних співробітників серед по-справжньому зацікавленої майбутньою професією молоді. Також спеціалісти IT-компаній поділяться з учасниками Олімпіади власним досвідом, знаннями та баченням подальшого розвитку галузі на спеціальних презентаціях, семінарах та лекціях. Ну і вже традиційно організатори пропонують учасникам Олімпіади різноманітні заходи в рамках її культурної програми: екскурсію по Києву, прогулянку на теплоході по Дніпру, майстер-клас з пляжного волейболу, екскурсію на каяках і навіть джазовий концерт тощо.

Зацікавленість «KPI-OPEN» підтверджується постійним зростанням кількості учасників цього турніру, розширенням його географії та інформаційної підтримки. Загальна статистика за роки проведення Олімпіаді є такою: участь у ній брали 851 команда, 3235 студентів з 14 країн, 69 міст и 162 вишів. Цього року станом на 23 червня для участі в ній уже зареєстровано 107 команд з 10-х країн. Зауважимо, що за сукупністю вказаних показників за роки існування «KPI-OPEN» є найбільшою в Україні міжнародною очною олімпіадою студентів-програмістів.

Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, гармонізованими з міжнародними. Разом з відсутністю організаційного внеску така особливість перетворює «KPI-OPEN» на ідеальну платформу для зустрічі молодих програмістів з України та інших країн.

Спонсорами Олімпіади у 2017 році виступає ціла низка відомих IT-компанії. Інформаційними спонсорами – провідні профільні ЗМІ та Інтернет-ресурси. Тож переможців і призерів олімпіади чекатимуть ще й призи від спонсорів.

Чекаємо представників мас-медіа та всіх охочих на церемонії відкриття, підведенні підсумків турів та нагородженні.

Відкриття Олімпіади «KPI-OPEN 2017»: 04.07.2017 (вівторок), 11:00, Зал засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, Проспект Перемоги, 37.

Церемонія нагородження та закриття: 07.07.2017, 12:00, Зал засідань Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, корпус 1, Проспект Перемоги, 37.

Детальний розклад Олімпіади можна знайти за адресою http://kpi-open.org/schedule/.

Офіційний сайт олімпіади «KPI-OPEN»: http://kpi-open.org.

Контактна інформація: Іван Плотніков, ip@vanopl.com, Група розвитку Vanopl Development Group, +380632379995, skype: vanopl.

Вибір версії сайту