Увага! Вакансія в ОТП банку

ОТП БАНК шукає кандидата на позицію Аналітика

Основні обов’язки:
• Підготовка звітності напрямки (щоденна, щомісячна);
• Розробка шаблонів звітів в Excel (розробка: набору колонок, формул в колонках для аналітики, візуального оформлення; побудова графіків і зведених таблиць).
• Оптимізація ручної роботи за допомогою написання макросів VBA;
• Аналіз даних в системах і великих масивах вивантажень IТ;
• Побудова та презентація аналітичних висновків;
• Підготовка інструкцій та документів (накази, розпорядження);
• Участь в проектах спрямування;

Основні вимоги:
• Базова вища освіта;
• Хороші знання Excel (формули, функції, побудова зведених таблиць і діаграм) і основ програмування;
• Досвід роботи з додатками MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint);
• Досвід подготовки звітів і аналіза великих масивів даних;
• Відповідальність, комунікабельність, старанність і позитивний настрій.
умови:

• Рівень зайнятості – повний робочий день
• Офіційне працевлаштування
• Рівень заробітної плати – за результатами співбесіди.

Направляйте резюме на адресу – svitlana.olinchuk@otpbank.com.ua

Пропозиція діє до 08.09.2017

OTP Bank входить в десятку ведучих фінансових інститутів України, має стійку репутацію клієнтоорієнтованої, надійної і стабільної структури, що пропонує продукти найвищої якості. Досягти таких результатів ми змогли завдяки впровадженню новітніх європейських технологій обслуговування клієнтів, а головне – нашій команді професіоналів-однодумців, об’єднаних спільною метою і орієнтованих на успіх. Так як саме люди являються головним активом нашого фінансового інституту. Банк заохочує креативність та ініціативність співробітників, створює їм оптимальні умови не тільки для роботи, але і для повноцінного відпочинку, забезпечує їх соціальний захист. Гравцями нашої команди можете стати і Ви!

OTP Bank надає вам сьогодні реальну можливість в повній мірі реалізувати свій інтелектуальний потенціал і вибудувати кар’єру висококласного фахівця, отримати соціальні гарантії і пишатися місцем роботи.

Вибір версії сайту