Навчання на ФІОТ

Загальним для всього факультету є підготовка на фундаментальному рівні спеціалістів в галузі програмування. Наші випускники спроможні впроваджувати сучасні інформаційні технології в різних сферах комп’ютеризації народного господарства країни. Як розробники нових інформаційних технологій, вони диференціюються, в залежності від вибраної спеціальності, за типом об’єктів інформатизації.

З 2017 року оновлено список спеціальностей ФІОТ.  Подвійний диплом (дивіться нижче) та інші можливості освіти надаються в повному обсязі, як і раніше.

З 2017 року

Вступ на 1 курс

Спеціальність 121 ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Спеціалізації

Спеціальність 123 КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ

Спеціалізації

 

Спеціальність 126 ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Спеціалізації

———————————————————————————

Подвійний диплом

З 2011 року з університетом м. Мерзебург (Німеччина) реалізується програма “Подвійний диплом”. Студентам факультету надається можливість одночасного навчання в Університеті м. Мерзебург (Німеччина) з отриманням дипломів бакалавра та магістра.

Детальніша інформація на сайтах:
кафедри АСОІУ

кафедри ОТ

Архівна інформація всіх кафедр попередніх років

Ua Ru En

Увага!

Припиняється комунікація із адресатами *@mail.ru, *@yandex.* та іншими із санкційного списку (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Просимо подати нові контактні адреси на пошту dprzvit@kpi.ua. Оформити університетські скриньки можна в КПІ-Телеком - http://kpi.ua/mail

Джерело: http://webometr.kpi.ua/

Рубрики сайту

Banner2017

Подвійний диплом

З 2011 року з університетом м. Мерзебург (Німеччина) реалізується програма "Подвійний диплом". Студентам факультету надається можливість одночасного навчання в Університеті м. Мерзебург (Німеччина) з отриманням дипломів бакалавра та магістра.

Детальніша інформація на сайтах:
кафедри АСОІУ

кафедри ОТ

Випадкові фото з фотогалереї

site1 img_2366 img_2452_2 img_2548 img_2553 img_5080© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки