Конференція “ІОТ-2016”

Конференція відбулася в квітні 2016 року на базі кафедр АСОІУ та ОТ.

матеріали Конференції .pdf

Нагадаємо положення проведення Конференції:

  1.  Виступ на конференції магістранта є обов’язковим попереднім захистом наукових положень випускної магістерської роботи.
  2.    Кожний студент у співавторстві з науковим керівником може підготувати до опублікування тези доповіді обсягом до 4 сторінок формату А4. Термін виконання – до 15квітня 2016 р.
  3. Тези доповіді будуть: викладені у вигляді .pdfфайлів на сайті http://fiot.kpi.ua/;опубліковані (за бажанням авторів) у збірнику праць конференції;кращі доповіді, які рекомендовані оргкомітетом конференції, будуть опубліковані у вигляді статей  у збірнику Вісник КПІ«Інформатика та обчислювальна техніка»та будуть вважатись науковою працею (за додаткову плату, відповідно до вимог  Вісника КПІ).
  4. Публікацію у збірнику праць конференції буде враховано при визначенні академічного рейтингу випускників 1У курсу при вступі на 5 курс.
  5.  До участі в конференції запрошуються всі бажаючі студенти та аспіранти ФІОТ,  та інших факультетів (інститутів) університету.

Причеплені файли:

Розпорядження “Про проведення на ФІОТ наукової конференції студентів «Інформатика та обчислювальна техніка – ІОТ-2016»

Терміни роботи та правила оформлення матеріалів для участі в конференції «інформатика та обчислювальна техніка»

Ua Ru En

Рубрики сайту

Banner2017

Подвійний диплом

З 2011 року з університетом м. Мерзебург (Німеччина) реалізується програма "Подвійний диплом". Студентам факультету надається можливість одночасного навчання в Університеті м. Мерзебург (Німеччина) з отриманням дипломів бакалавра та магістра.

Детальніша інформація на сайтах:
кафедри АСОІУ

кафедри ОТ

Випадкові фото з фотогалереї

img_3067 img_0048 img_5110 img_0036_sandm_kpi_sm img_3368 img_3477© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки