Вступ на 5 курс (магістратура)

Увага!  Ця інформація була потрібна для вступу у  2017 році

5 курс. Списки зарахованих. Бюджет та контракт

Навчання на 5 курсі триває від 1 до 2 років залежно від факультету та спеціальності.

Продовжуєте навчання за тією ж спеціальністю? Тоді вам потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Вирішили змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді вам потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня)та додаткове випробування з фаху, щоб визначитись, чи зможете ви опановувати обрану програму підготовки.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на нашому сайті та на сайтах відповідних кафедр.

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Нове Графік проведення додаткового вступного випробування, комплексного фахового випробування, випробування з іноземної мови для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра на факультеті інформатики та обчислювальної техніки у серпні 2017 року

Випробування з англійської мови. Структура та теми.  Шановнi студенти! На вступному випробуваннi з iноземноï мови при собi обов’язково мати ПОСВIДЧЕННЯ ОСОБИ!

Графік проведення додаткового вступного випробування, комплексного фахового випробування, випробування з іноземної мови для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра на ФІОТ у липні 2017 року

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2017 році

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2017 році

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

ГРАФІК роботи Відбіркової комісії ФІОТ

Програма вступного екзамену з іноземної мови

Програми комплексних фахових випробувань для вступу на 5 курс -2017

Нове Вартість навчання українських студентів за кошти фізичних та юридичних осіб – контракт

Вибір версії сайту

Ua Ru En

Категорії

© 2018 Факультет інформатики та обчислювальної техніки