Студентське життя

Spart

Хто займається організаційними питаннями життя студентів? Самі студенти! Найактивніші з них стають членами студентської ради, де проводять вільний час,придумуючи і реалізовуючи найрізноманітніші заходи.

На нашому факультеті, як, власне, і в усьому КПІ, між студрадою і деканатом склалися взаємовигідні відносини: рада вносить різноманітність в будні ФІОТ, а деканат йде назустріч, допомагаючи в реалізації задумів. Тісний зв’язок адміністрації та студентів, взаємна повага і бажання покращити свій факультет – ось індігріенти того, що називають «Духом КПІшника»

Будь-який червоний день календаря – це нова задача для нас. Однак на цьому наша діяльність не закінчується. Студрада допомагає студентам самореалізуватися за рахунок улюбленої справи та знайти людей зі схожими інтересами. У цей входять різні клуби, фотовиставки,походи в музеї і так далі. На факультеті щорічно проводяться конкурси (традиційні для КПІ Міс і Містер факультету, IT- Спартакіада, та нові, чимраз цікавіше, що збирають велику кількість учасників та глядачів)

Куди варто звертатися недосвідченому однокурснику, якщо з’явилися проблеми з навчанням? Теж до нас! Члени студради з радістю допоможуть знайти спільну мову з деканатом, в межах розумного, звичайно.

Студрада – не єдиний орган самоврядування. На ФІОТі так само діє професійний комітет студентів. Ця організація, членами якої, до речі, так само є студенти, займається фінансовими питаннями. В коло її обов’язків входить фінансова підтримка студентів, які цього потребують, закупівля студентських проїзних, організація поїздок в різні оздоровчі комплекси, в тому числі й санаторій-профілакторій. Управління фінансами – важка і відповідальна справа, тому члени профкому повинні гарну репутацію і бути на хорошому рахунку в адміністрації Вони – добрі й чуйні люди, які жертвують свій вільний час на допомогу студентам.

Підводячи підсумки, ми хочемо відзначити, що всі організації, що працюють на факультеті, своєю метою ставлять поліпшити і різноманітити ваше життя і навчання.

Ми любимо свій факультет і намагаємося зробити його кращім!

Ua Ru En

Увага!

Припиняється комунікація із адресатами *@mail.ru, *@yandex.* та іншими із санкційного списку (http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850). Просимо подати нові контактні адреси на пошту dprzvit@kpi.ua. Оформити університетські скриньки можна в КПІ-Телеком - http://kpi.ua/mail

Джерело: http://webometr.kpi.ua/

Рубрики сайту

Banner2017

Подвійний диплом

З 2011 року з університетом м. Мерзебург (Німеччина) реалізується програма "Подвійний диплом". Студентам факультету надається можливість одночасного навчання в Університеті м. Мерзебург (Німеччина) з отриманням дипломів бакалавра та магістра.

Детальніша інформація на сайтах:
кафедри АСОІУ

кафедри ОТ

Випадкові фото з фотогалереї

img_2551 img_2832 img_3067  img_7109 img_3482© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки