Від Еразмус +: Єнський університет

Єнський університет імені Фрідріха Шиллера, заснований у 1558 році, налічує 21 000 студентів, що навчаються на більш ніж десяти різних факультетах, та є однією з прикрас міста. Студенти Університету Шиллера та Університету прикладних наук становлять четверту частину всіх жителів м. Єни. Тому цілком доречним є вислів: “Університету в Єні немає, вся Єна – це Університет!”. Близько 340 професорів та 6 400 членів робочого персоналу працюють в університеті та  університетській лікарні, і остання продовжує розвиватись в одну з найсучасніших лікарень у Німеччині.

Щодо методики викладання, Єнський університет поєднує традиції з нововведеннями (інноваціями): окрім медицини, фізики, психології, бізнесу та економіки, спорту, природничих та соціальних наук – які викладаються на високому рівні – підтримуються і так звані “менші предмети”, наприклад  кавказознавство або романські та індо-германські науки. Широкий вибір можливостей для навчання в класичному університеті в Тюрингії формує не лише його зовнішній вигляд, але й ставлення: діяти не знаючи меж – між дисциплінами та поза кордонами. Таким чином, було утверджено чіткий дослідницький профіль, який і надалі буде розвиватись.

Університет імені Фрідріха Шиллера відомий і на міжнародному рівні: він є членом багатьох важливих спільнот, таких як  “CoimbraGroup” та співпрацює з більш ніж 100 університетами чи академічними закладами по всьому світі. Це сприяє широкому обміну студентів та викладачів з 300 європейськими партнерами.

У 2009 році Єна здобула титул “Міста науки” у Німеччині. На події 2008 року сильно вплинула діяльність університету. Тому, в майбутньому, університет і надалі впливатиме на викладання, дослідження та культуру, як на національному, так і на інтернаціональному рівнях.

Навчання за обміном для студентів тааспірантів всіх факультетів НТУУ «КПІ» за наступними напрямами та спеціальностями:

Перелік академічних курсів представлений на веб-сторінці університету http://www.uni-jena.de/Studienangebot-EGOTEC-e5vh052de.html. Наразі набір проходитиме на навчання у літньому семестрі 2015/2016 року!

Навчання проходитиме німецькою мовою, англійською тільки окремі курси (English: Bachelor + Master: PoliticalScience;MasterLevelonly: Economics, Ecology, Mathematics). Для підтвердження знання іноземних мов підійде сертифікат знання німецької або англійської мови НТУУ «КПІ» на рівні щонайменше B1. За отриманням сертифікату звертайтеся до факультету лінгвістики (7 корпус).

Студенти, яким потрібні для пакету документів за програмою Erasmus + сертифікати з рівнем володіння англійською мовою, запрошуються на тестування 02.12.2015 о 12:00 , аудиторія 625. ОБОВ’ЯЗКОВО присутність викладача з англійської мови, який викладає на факультеті, з пакетом тестів. Студенти без викладачів до тестування не допускаються!

У навчальному 2015/16 та 2016/2017 році у проекті мобільності зможуть взяти участь:

Цільова категорія

Кількість

Тривалість

Стипендія

Витрати на подорож*

Бакалаври

5*5 місяців

(один семестр);

2*10 місяців

(один академічний рік)

Магістри

5 місяців

(один семестр)

Аспіранти

2 (3)

3*3 місяців;

або

2*6 місяців

(академічний рік)

275 євро

* сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

НТУУ «КПІ» прийме одного бакалавра, одного магістра та трьох аспірантів з Єнського університету імені Фрідріха Шиллера.

Програма не покриває витрати на страхування, сплачується окремо кожним учасником!

Процедура подачі документів на конкурс НТУУ «КПІ» дивіться тут: КОНКУРС. Кінцевий термін подачі документів 7 грудня!

ERASMUS+Intenational Dimension for Incoming (English)

ERASMUS+Intenational Dimension fr Incoming (Deutsch)

Plakat Englisch Ukraine

Plakat Deutsch Ukraine