стипендія ім. Георгіуса Агріколи

Конкурс на отримання стипендії «Георгіуса-Агріколи» для короткострокового перебування в Технічному Університеті Дрездена з метою навчання або проведення науково-дослідної роботи протягом літнього семестру 2015/16 рр.

I.ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Стипендіальна програма імені Агріколи названа на честь німецького вченого 15-го століття. Ця стипендія дає Agricolaможливість іноземним студентам та аспірантам пройти навчання або провести дослідження протягом одного семестру (з можливістю продовження ще на один семестр), що передбачає досягнення наступних цілей:

a) відвідування лекцій і семінарів (20-30 кредитних пунктів), які будуть визнані у рідному університеті. Опис курсів можна знайти за посиланням http://tu-dresden.de/studium/angebot/studienmoeglichkeiten/sins_start,

Необхідно врахувати, що майже на всіх курсах мова викладання – німецька (в такому випадку необхідно мати сертифікат знання німецької мови).

b) участь в одному з дослідницьких проектів ТУ-Дрездена, який раціонально доповнює навчання або науково-дослідну діяльність у рідному університеті (the applicant has to contact a suitable academic supervisor at TU Dresden on his/her own initiative);

c) реалізація науково-дослідної роботи або участь в проекті як підготовка до магістерської, дипломної або дисертаційної роботи, яку слід захистити у рідному університеті (the applicant has to contact a suitable academic supervisor at TU Dresden on his/her own initiative).

ІІ. СТИПЕНДІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯmoney

Розмір щомісячної стипендії становить 450 євро. Тривалість виплати становить мінімум 5 місяців. Літній семестр з 01.04.2016 по 31.08.2016

Передбачувані витрати (власне фінансування):

— вартість проживання становить приблизно 160 € (в двохмісному номері) або 250 € в місяць (в одномісному номері);

— по прибутті у м. Дрезден на весь період навчання повинна бути оформлене медичне страхування з однією з державних страхових компаній. Вартість медичного страхування складає близько 80 € в місяць. Туристична страховка, отримана у рідній країні, не визнається.

— Оплата за семестр (семестровий внесок) складає приблизно 250 €. У цю суму включено студентський квиток, що одночасно є проїзним квитком на громадському транспорті в м. Дрездені і його околицях.

ІІІ. УМОВИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ:

pictureКритерії відбору:

1) громадянство України;

2) бажано студенти 5 курсу або аспірантом;

3) Високий академічний бал (бажано не нижче ніж 4,0/5);

4) мовний сертифікат зі знання німецької або англійської мови.

Термін навчання: літній семестр 1.04.2016 – 31.08.2016

Перелік необхідних документів:

note

1. Формуляр заявки на отримання Агрікола-стипендії (англійською або німецькою мовою).

2. Підписана аява на допуск до навчання з фото, online реєстрація: http://tu-dresden.de → Internationales → Internationale Bewerber → Studium ohne Abschluss → Bewerbung → Online Registratur → Start

3. Learning agreement (навчальний план), підписаний та узгоджений кафедрою в НТУУ “КПІ”. Вибір мінімально трьох, максимально шість курсів. Опис курсів можна знайти за посиланням http://tu-dresden.de/studium/angebot/studienmoeglichkeiten/sins_start, виберіть академічну програму → натисніть “zur Modulbeschreibung” у розділі “Studieninhalt”.

4. Завірена копія диплому про закінчення університету (з додатком) та копія навчальної картки з оцінками за весь період навчання.

5. Переклад диплому з додатком та копії навчальної картки німецькою або англійською мовою.

6. Описдослідницькогопроекту: outline of the research project or topic of the study project, with signature of the department (home university) and confirmation of the academic supervisor  from TU Dresden (the applicant has to contact a suitable academic supervisor at TU Dresden on his/her own initiative).

7. Мовнийсертифікатзізнаннянімецькоїабоанглійськоїмови (німецькамовамінімальнийрівень – В1).

8. Підтвердження про зарахування в НТУУ “КПІ”, що включає інформацію про дату зарахування в університет та дату очікуваного закінчення навчання за вказаною спеціальністю.

9. Копія закордонного паспорта.

10. Лист від міднародного офісу (відділу академічної мобільності студентів) з підтвердженням відбору кандидатів.

IV. ОСОБЛИВІ ПОЛОЖЕННЯ:

1. Під час перебування в ТУ-Дрезден стипендіат протягом усього терміну виплати стипендії повинен бути дійсним студентом рідного університету.
    2. Навчальні та екзаменаційні результати, досягнуті під час перебування в ТУ-Дрездена, повинні бути визнані рідним університетом.
    3. Фінансова підтримка з боку інших програм, а також додаткові доходи вплинуть на розмір виплачуваної стипендії, якщо вони перевищать щомісячну суму в 350 євро.
    4. Стипендіати письмово зобов’язуються дотримуватися навчальні положення, а також порядок проведення іспитів в ТУ-Дрездена, і повинні по закінченні навчання надати письмовий звіт.
    5. Стипендії надаються на підставі положення Міністерства Науки і Мистецтва Федеральної землі Саксонія по стипендіальній програмі «Георгіус-Агрікола».
    6. Правові претензії у разі відмови на надання стипендії не приймаються.

Із деталями програми можна ознайомитися тут

Термін подачі заявoк до відділу кадемічної мобільності студентів по 11.01.2016 р. Кандидати повинні врахувати, що у зв’язку з новорічними святами  відділ академічної мобільності студентів буде закритий з 1 по 10 січня 2016 року!!!

Основний сайт ФІОТ, всі мови