Мобільність, стажування

Нове У зв’язку зі затвердженням нової Постанови КМ Про затвердження “Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність” № 579 — редакція від 12.08.2015
(http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=248409199)
встановлюється новий порядок реалізації програм академічної мобільності (як для студентів, так і для аспірантів, викладачів тощо).

Вводяться додаткові документи для реалізації програм мобільності (договори про навчання за програмою академічної мобільності (пункт 11,12 Постанови)), які розробляються вищими навчальними закладами (підписується між учасником програми мобільності та базовим університетом) із подальшим обліком договорів про навчання у ЄДЕБО (за інформацією МОН дана функція з’явиться у системі за місяць).

Змінюється стипендіальне забезпечення, якщо студент отримує стипендію за програмою мобільності, то з нього повинні зняти стипендію у базовому університеті (готуються також відповідні зміни до постанови КМУ № 882 “Питання стипендіального забезпечення”). Підтвердження отримання студентом стипендії (або не отримання) повинно бути відображено у договорі про навчання.

Деякі роз’яснення щодо організації академічної мобільності МОН
опублікував у себе на сайті на початку поточного тижня, ознайомитися можна тут
http://mon.gov.ua/citizens/rozyasnennya/akademichna-mobilnist/.

__________________________________________________________________________________

http://www.ambafrance-ua.org/Programa-IEvrotalantiiv
http://www.ambafrance-ua.org/Magiistratura-Didatktika-mov-na
http://www.auf.org/appels-offre/bourses-de-recherche-2015-fondation-lefoulon-delal/
http://www.iledefrance.fr/aides-regionales-appels-projets/bourse-accueil-master-ile-france
http://www.ens.fr/admission/selection-internationale/article/modalites-et-informations?lang=fr
http://www.universite-paris-saclay.fr/fr/universite/offre-emploi/appel-bourses-de-mobilite-internationale-niveau-master-entrante-2015-2016
http://www.universite-paris-saclay.fr/en/university/jobs/call-for-international-masters-scholarships-for-incoming-mobility-2015-2016
http://olage.groupe-esa.com/index.php?option=com_content&view=article&id=53:msc-food-identity–master-international-food-identity-full-time-erasmus-mundus-scholarships&catid=19:home&Itemid=1
http://www.ambafrance-ua.org/Viidkrito-konkurs-na-zdobuttya

У 2011 році розпочав роботу Українсько-корейськоий навчальний центр інформаційних технологій. В даний час визначається доцільність та ведуться переговори щодо реалізації програми академічної мобільності із Chungnam National University (“CNU”), Daejeon, Republic of Korea, які проводить доцент кафедри  Ковалюк Т.В.

У 2009 року два студенти кафедри АСОІУ (Коршак В.В. та Сергєєв О.С.) були зараховані на навчання за програмою подвійного диплому, в 2011 році успішно захистили бакалаврські дипломні проекти та отримали дипломи бакалаврів за напрямом „Комп’ютерні науки” в НТУУ „КПІ” та диплом бакалавра Computer science в університеті Індіанополісу. Зараз ці студенти продовжують навчання за програмою підготовки магістрів в НТУУ „КПІ” та в університеті Індіанополісу.

У теперішній час за програмою подвійного диплому з університетом Ле-Мана навчаються два студенти Чубинський В.В. та Кануніков Д..

У червні 2013 р. студентка Фастова С.С. захистила магістерську дисертацію в НТУУ „КПІ”, а у вересні 2013 р. – в університеті Ecole des Mines м. Сент-Етьєн.

Студент Осадчій Д. гр. ІС-02 з 01.09.2012 навчається в HOME за програмою подвійного диплому  ОКР «бакалавр», Чемерис А. гр. ІС – 81- восени 2012 пройшов стажування.

Основний сайт ФІОТ, всі мови

Ua Ru En© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки