Партнери

з 2009 року НТУУ «КПІ» започаткував реалізацію програми «Подвійний диплом» спільно з провідним університетом США – Університет Індіанополісу. Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми як в головному підрозділі в США, так і у своєму відділенні в м. Афінах (Греція). Університет пропонує бакалаврські та магістерські програми як в головному підрозділі в США, так і у своєму відділенні в м. Афінах (Греція), де має повністю обладнане університетське містечко. В університеті Індіанополісу в Афінах проводиться підготовка фахівців за 35 спеціальностями. Серед них 10 програм, за якими можуть навчатися українські студенти, зокрема кафедри АСОІУ: з електронних видань та комунікацій, бізнес-адміністрування, комп’ютерних наук, інформаційних систем та технологій тощо.

Спільна програма підготовки магістрів з престижним університетом м. Ле Ман, Франція, (Université du Maine, France) надає студентам кафедри АСОІУ унікальний шанс навчатися у Франції протягом двох років і отримати державний диплом магістра НТУУ „КПІ” за спеціальністю „Інформаційні управляючі системи та технології” та диплом магістра Університету дю Мен (Франція). Університет Ле-Мана є міждисциплінарним навчальний закладом, в якому навчаються 8700 студентів, серед яких 16% іноземців. Університет випускає дипломованих фахівців у сфері економіки, освіти і науки. Спільно з трьома своїми підрозділами, двома технологічними інститутами (IUT) та інженерно-технічною школою (Ensim), університет надає можливість здобувати вищу освіту і брати участь у міжнародній науково-дослідницькій діяльності в науковій та в технологічній сферах, а також у галузі  економіки, управління, в гуманітарних та суспільних науках. Студенти кафедри АСОІУ мають можливість використовувати новітні технології, брати участь у широкому спектрі консалтингових проектів, проектів імітаційних систем, майстер-класів, кейсів, проведенні практичних тренінгів спільно з представниками європейського бізнесу та проходження стажування на провідних підприємствах Франції протягом 6 місяців.

З 2012 року кафедра АСОІУ співпрацює з Ecole des Mines м. Сент-Етьєн (Франція). Студентка Фастова С.С. навчається за ОКР магістра в цьому університеті в рамках  програми подвійного диплому. Університет Ecole des Mines пропонує дипломні та післядипломні (магістерські та докторські) програми, а також річні курси для професійних інженерів. Магістерські програми цього вузу діляться на три етапи: два академічних семестри і наступна за ними п’ятимісячна практика на виробництві або в дослідницькій лабораторії. 60-70% всього часу майбутні магістри слухають лекції з різних галузей інженерної справи, проходять курси економіки, менеджменту проектів, роботи з персоналом, а також деяких соціальних наук. В кінці навчання вони подають письмову роботу за підсумками практики.

Кафедра АСОІУ підтримує науково-технічні зв’язки з вищою школою Fachhochschuhle Merseburg (HOME) (Німеччина). 11.09.2001 року між НТУУ “КПІ” та HOME був укладений договір про наукове та технічне співробітництво. На підставі цього договору декан факультету інформатики та комунікаційних систем HOME та декан факультету інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «КПІ» домовились про співпрацю щодо організації спільного навчання студентів, спільного керівництва підготовки та захисту дисертацій, проведення спільних науково-дослідних робіт. З вересня 2012 року почалась спільна підготовка студентів.

Основний сайт ФІОТ, всі мови

Ua Ru En© 2017 Факультет інформатики та обчислювальної техніки